Blog o kráse

Tónovať či chrániť? Každodenná otázka pri rannej úprave pleti. Posledným krokom pri úprave pleti je spravidla nanesenie make-upu, ktorý pleť farebne zjednotí a prekryje jej nedostatky. No nie vždy je to bez ujmy na pleti. Čo ak už nemusíte robiť kompromisy a máte k dispozícii tónovacie sérum, ktoré pleť zjednotí a ošetrí zároveň?

S príchodom jari prichádza aj ideálny čas na očistu organizmu. V tomto období sa osobitne zameriavame na najcitlivejšie orgány - pečeň a žlčník. Práve teraz je dôležité, aby sme týmto orgánom venovali zvýšenú pozornosť a preto si doprajme očistné kúry.

Už takmer každá žena pozná technológiu IPL na odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Nevýhodou prvých prístrojov bola nižšia účinnosť svetla čo znamenalo viacej návštev salóna a kúru trvajúcu aj rok. Nehovoriac o bolestivosti ošetrenia, hlavne v intímnych partiách. Tomu je však koniec s novinkou nazývanou PLW (Pulsed Light Water). Tento prístroj je...

Naťahujete krk, aby ste ju skryli? Už nemusíte.. Dvojitá brada je estetickým problémom, ktorý veľa žien vôbec neobchádza. Aj keď ju často spájame s obezitou, objaviť sa môže aj u štíhlych žien. Dvojitá brada tiež často zostáva ženám, ktorým sa podarilo výraznejšie schudnúť. Sen o krásnom krku však môže byť realitou - moderné technológie 21....

Kuperóza, alebo inak povedané strašiak, ktorý znižuje sebavedomie žien. Je to jav na pleti, ktorý sa prejavuje rozšírenými žilkami na nose, čele alebo aj v oblasti dekoltu.

Naša pokožka sa prirodzene začne stenčovať a objavujú sa prvé známky starnutia s pribúdajúcim vekom. Dá sa proti tomu bojovať aj bez chirurgického zákroku pomocou Liftmasáže, čo je unikátna technika, ktorá obnovuje pevnosť pokožky tváre a dekoltu tým, že stimulujeme fibroblasty - bunky, ktoré zodpovedajú za produkciu kolagénu.