Kozmetika Biologique Recherche

Skin Instant Lab - Diagnostika pleti

Diagnostika pleti prístrojom SIL. Zdarma pri nákupe produktov nad 250eur. Na diagnostiku je potrebné objednať sa vopred. Ako pripraviť pleť pred diagnostikou?

30

Základné ošetrenia pleti

Základné ošetrenie - čistenie bez vytláčania

(Odlíčenie, Čistenie bez vytláčania, Lotion P50, Ošetrenie pier, Maska, Koktejl obnovujúcich sér, Krém a Finishing sérum)

55€

Základné ošetrenie - relaxačné ošetrenie

(Odlíčenie, Masáž, Lotion P50, Ošetrenie pier, Maska, Koktejl obnovujúcich sér, Krém a Finishing sérum)

55

Základné ošetrenie - kompletné ošetrenie

(Odlíčenie, Čistenie bez vytláčania, Masáž, Lotion P50, Ošetrenie pier, Maska, Koktejl obnovujúcich sér, Krém a Finishing sérum)

65

Vivant maska

Ošetrenie pleti so zápalovými procesmi. Vhodné pre pleť s akné alebo zápalovými ložiskami v dôsledku hormonálnych zmien. Reguluje tvorbu mazu, čistí a sťahuje póry, zosvetľuje, zjednocuje a ukludňuje pleť, urýchluje hojenie pleti.

bez doplatku

VIP O2 maska

Okyslíčujúce ošetrenie. Pre stresovanú, devitalizovanú a citlivú pleť, momoriadne vhodné pre pleť fajčiarov, po opaľovaní, prináša krásu pleti, hydratuje, regeneruje, rozjasňuje a zjednocuje tón pleť.

bez doplatku

Visolastine+ maska

Hydratačné ošetrenie. Pre suchú, krehkú a citlivú pleť, hydratuje, regeneruje, prináša komfort a dlhotrvajúcu hydratáciu pleti.

bez doplatku

Biomagic maska

Vyrovnávajúce a rozjasňujúce ošetrenie. Pre seboroickú alebo povädnutú pleť s rozšírenými pórmi, čistí pleť a sťahuje póry, vypína, tonizuje a zjednocuje pleť.

+5

Vernix maska

Hydratačné ošetrenie pre rôzne typy pleti. Intenzívne hydratuje pokožku, zlepšuje elasticitu pleti a pôsobí preventívne proti vráskam.

+9

Špeciálne ošetrenia pleti
(Ikonické ošetrenie Biologique Recherche so špeciálnymi aktivátormi pre okamžitý efekt a hĺbkovú obnovu. Všetky ošetrenia zahŕňajú ošetrenie pier)

Toleskin - NOVÉ OŠETRENIE CITLIVEJ PLETI

Ošetrenie pre intolerantnú pleť je zamerané na desenzibilizáciu pokožky. Upokojujúca a citlivosť pokožky redukujúce ošetrenie desenzibilizuje epidermis, a zlepšuje tak jej prah tolerancie, keď čelí každodennému stresu. Svrbenie a prehriatie sa redukuje, zatiaľ čo začervenanie sa okamžite upokojí. Pleť je posilnená a menej reaktívna.

95

Soin Lissant

Hydratácia a spevnenie pleti. Najobľúbenejšie ošetrenie, intenzívna hydratácia v kombinácii s masážnymi technikami pre vyhladenie a obnovu kontúr pleti. Vhodné aj pre veľmi citlivú pleť.

85€

MC110

Čistí, ukľudňuje a hydratuje pleť. Hĺbkovo čistí pleť, rozpúšťa mílie, hydratuje pleť, redukuje červeň v tvári a vypĺňa jemné vrásky, vyrovnáva farebný odtieň pleti

85

Lift C.V.S

Lifting a korekcia mimických vrások. Špeciálna liftingová masáž tváre a dekoltu vypĺňa vrásky s okamžitým efektom. Zjemňuje hyperkaratinizovanú pleť. Pleť je po ošetrení prežiarená, vrásky redukované.

85

ViPO2 Booster

Okyslíčujúce a detoxikačné ošetrenie vhodné pre všetky typy pleti. Aktívny kyslík podporuje obnovujúce procesy pleti, čistí pleť a odstraňuje šedivý závoj pleti. Prináša pleti nový žiarivý nádych a zdravý vzhľad. Pleť je okamžite prejasnená a žiarivá.

85

Fériee

Kolagénové ošetrenie. Intenzívne ošetrenie proti stárnutiu pleti so 100% kolagénom. Spevňuje pleť, výrazne sťahuje póry, pleť je hydratovaná a farebne zjednotená. Ošetrenie Fériee sobí na pleť veľmi osviežujúco.

85

Masque Exfoliant P50 Visage

Vyrovnávajúce ošetrenie. Ošetrenie jemnou maskou s ovocnými kyselinami, vyhladzuje a zjemňuje pleť, sťahuje rozšírené póry a zjednocuje farebný odtieň pleti.

79

PIGM400 rozjasňujúce ošetrenie

Zosvetľujúce a rozjasňujúce ošetrenie určené na redukciu pigmentových škvŕn a celkové presvetlenie a prejasnenie pleti.

85

Masque aux Acides de Fruits

Hĺbková obnova pleti so 100% ovocnými kyselinami. Ovocné kyseliny prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, pleť čisťí do hĺbky, zosvetľuje, sťahuje rozšírené póry, vyhladzuje a zjemňuje pleť. Pleť je okamžite rozjasnená a zjemnená.

79

Mezoterapia (microneedleing)-Pripravujeme

Protivráskové ošetrenie mikroihličkovou metódou. (Odlíčnie, Dezinfekcia, Koklejl sér pre obnovu pleti + hĺbkové zapracovanie séra mezoterapiou, Maska, Krém, Finishing sérum.)

120

Seconde Peau

Jedinečné anti-aging ošetrenie s so 100% medical grade kyselinou hyalurónovou lisovanou v plátoch. Ošetrenie je možné doplniť o elektroporáciu s RFM a znásobiť tak účinok ošetrenia.

150

Kombinácia dvoch ošetrení

Kompletné ošetrenie a kombinácia dvoch boostrov - cena v závislosti od použitých produktov

150-250€

Doplnky k ošetreniam:

(doplatok k základnému alebo kompletnému ošetreniu)

REMODELING FACE MACHINE - Revive

zapracovanie masky do pleti a okyslíčenie pleti. Bio-elektroterapia zlepšuje absorbcie aktívnych ingrediencií obsiahnutých v produktoch, remodeluje kontúry tváre a vyhladzuje vrásky, čím dosahuje okamžitého a výnimočného efektu.


+25€

REMODELING FACE MACHINE - Lift Up

zapracovanie sér do pleti, stimulácia svalov tváre, krku a dekoltu. Táto bio-elektroterapia remodeluje kontúry tváre a vyhladzuje vrásky, tonizuje a tvaruje. Pôsobí ako pilates na svaly tváre, obnovuje mladistvé kontúry. Výsledky sú okamžité a kumulatívne.


+49

REMODELING FACE MACHINE - Mentonieres

zapracovanie sér do pleti, stimulácia svalov tváre - spodný ovál tváre. Táto bio-elektroterapia remodeluje kontúry tváre, tonizuje a tvaruje. Pôsobí ako pilates na svaly tváre, obnovuje mladistvé kontúry. Výsledky sú okamžité a kumulatívne.

+25€

REMODELING FACE MACHINE - Mentonieres

k maske Platysma

+15€

REMODELING FACE MACHINE - Elektroporácia

Termický vysokofrekvenčný pulzný prúd zabezpečuje priepustnosť vrchných vrstiev epidermis a napomáha migrácii aktívnych ingrediencií smerom do buniek vďaka vyvoreniu dočasných otvorov na ich povrchu. Ideálne kombinovať s ošetreniami Féerie a Seconde Peau.

 

+25€

Maska Féerie 100% kolagén

+40

Maska Collagene Caviar

+38

Maska Collagene Caviar

ošetrenie očného okolia

+9

Maska Biovecteur Marine

+30

Maska BioVecteur Marine

ošetrenie mimických vrások na tvári

+20

Maska na očné okolie Patchs Defatigants

+24€

PIGM400 rozjasňujúca maska

+28€

Platysma maska proti dvojitej brade

+30

Liftkiss

+22

Vernix maska

+9

Biomagic maska

+5€

Biofixine maska

+5€

Biosensible maska

+5€

Cold maska

+5€

Cenník platný od 1.1.2023