Fotoomladenie

Fotoomladenie

Fotoomladenie, odborne Fotorejuvenizácia, je bezbolestné ošetrenie vhodné ako prevencia starnutia, pre rozjasnenie a omladenie pokožky. Zároveň slúži k zvýšeniu hydratácie, redukuje vrásky, rozšírené cievky a pigmentácie, tiež tlmí procesové zápaly v pokožke a bráni rozvoju baktérií. Ošetrenie je preto veľmi vhodné i pre pleť trpiacu akné.

Táto metóda patrí medzi neinvazívne zákroky a nemusíte po nej stráviť niekoľko dní doma na zotavenie. Ošetrenie je časovo nenáročné a následne môžete pokračovať vo svojich bežných denných aktivitách.


Účinky fotorejuvenizácie:

  • novotvorba kolagénu (redukcia jemných vrások a vypnutie pleti)
  • redukcia pigmentových škvŕn
  • redukcia rozšírených cievok
  • stiahnutie rozšírených pórov
  • zjemnenie drobných jazvičiek
  • ošetrenie akné - tlmí zápal a bráni rozvoju baktérií


Ako ošetrenie priebieha?

Svetelná jednotka prístroja aplikuje tzv. intenzívne pulzné svetlo (IPL), ktoré preniká do hlbších partií pokožky v ošetrovanej oblasti. Klient môže cítiť jemné prehriatie pokožky. Na záver sa na pleť aplikuje regeneračný krém. Po ošetrení nie je potrebná rekonvalescencia. Povrch kože je nezmenený, reakciou na ošetrenie môže byť jemné sčervenanie pleti, ktoré odoznie v priebehu dňa. Po ošetrení sa odporúča vyhýbať slneniu a používať krém s ochranným faktorom proti UV (SPF 30 a viac).

Na viditeľný efekt fotoomladenia si treba počkať približne 8 týždňov. Kúra pozostáva z 5 až 10 ošetrení v 1 až 2-týždenných, maximálne mesačných intervaloch. Jedno ošetrenie trvá približne 30 minút. Pri ošetrení proti akné je počet a opakovanie ošetrení individuálne podľa stavu pleti.

Odmenou za Vašu trpezlivosť bude mladšia ,vláčnejšia, pružnejšia a pevnejšia pokožka, textúra pleti sa viditeľne zlepší, zjemnia sa vrásky, stiahnu sa viditeľné póry a zredukuje sa tvorba mazu. Dosiahnuté výsledky sú dlhodobého charakteru a pretrvávajú približne 12 mesiacov. Odporúča sa pre ženy i mužov od 30 rokov, pri problémoch s akné už od 18 rokov (do 18 rokov je potrebný súhlas rodiča).

Tel.kontakt: 0948/60 50 70 Lucka