Detoxikácia

Detoxikácia

Detoxikačný proces pomocou iónového čistenia stimuluje všetky bunky tela k intenzívnejšej látkovej výmene tým, že obnoví ich energetickú rovnováhu (elektrický potenciál bunky a jej membrány). Dôležitým aspektom iónovej detoxikácie je tiež schopnosť stimulovať elektro-magnetickým poľom reflexné body na chodidlách a uvoľňovať tak bloky energie v meridiánoch (energetické dráhy tela). Toxíny sa z buniek nevzplavujú do kúpeľa vo vaničke, ale sú odbúravané postupne prirodzenou cestou         ( močom, stolicou, potom a dychom ).

Čo je detoxikácia a ako prebieha?

Ľudský život záleží na energii. Telo by malo mať 80 % elektrónov a 20 % kladných dier vo forme záporných iónov a kladných iónov. Ióny sú atómy, ktoré majú alebo stratili elektróny. Tieto rozdiely v potenciáloch poháňajú procesy aj prechody látok cez membrány v procese ako osmóza. Je to proces pohybu častíc cez membránu ľudskej bunky z miesta s vyššou koncentráciou do miest s nižšou koncentráciou. Najnižšie koncentrácie sa vzťahujú na iónové roztoky vody. Voda, teda H2O: Ak ju ionizujeme, vytvárame ióny H+ a OH-. Druhá zložka je zásaditá a bohatá na elektróny. Náš proces generuje množstvo kladne aj záporne nabitých iónov, ktoré sú vo vzájomnej interakcii ako aj interakcii s iónmi cirkulujúcimi v krvi v tele. Proces rozkladu vody sa nazýva aj elektrolýza.

Elektricky nabitý kúpeľ nôh vám navodí pocit energie a ľahkosti, akvituje metabolizmus a vnútornú očistu orgánov od toxínov. Detoxikácia pomocou ionizačnej vaničky sa bežne používa v podnikoch v chemickom priemysle ako prostriedok prevencie proti zaťaženiu organizmu ťažkými kovmi. Kúpeľom nôh v ionizovanej slanej vode sa preukázali nasledovné efekty:

 • ústup od bolestí kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti
 • zlepšenie spánku a celkového stavu, ako sa človek cíti
 • viac energie
 • chudnutie
 • prečistenie pleti
 • pocit ľahkosti
 • zvýšenie odolnosti organizmu voči chorobám
 • uľavuje od pocitu ťažkých nôh

Zafarbenie vody signalizuje

Voda má samozrejme svoju mineralizáciu. Keď do nej vložíte cievku, voda sa zafarbí od minerálov, ktoré sú v nej a ktoré vylúči naše telo v priebehu ošetrenia, zmení sa farba vody a objavia sa nečistoty, ktoré sú viditeľné na vodnej hladine. Odkiaľ sú?

 1. čierna - problém s pečeňou
 2. čierne fľaky - ťažké kovy
 3. hnedá - detox pečene, vplyv tabaku
 4. tmavozelená - žlčník
 5. pomarančová / žltá - kĺby
 6. červené fľaky - krvné zrazeniny
 7. biele čiastočky ako syr - kvasinky
 8. biela pena - detox lymfatického systému
 9. žltozelená - obličky, žlčník, močový systém, ženské/mužské problémy

Udržiavacia kúra: Jedno ošetrenie za týždeň každý mesiac.

Preventívna kúra: 3 ošetrenia v intervale jedno ošetrenie za týždeň.

Intenzívna kúra: urobte si cyklus 14 aplikácií každé 3 dni, potom si dajte 3 týždne pauzu. Potom znova 14 aplikácií.

Tel.kontakt: 0948/60 50 70