Biologique Recherche

Presťahovali sme sa!

kozmetiku Biologique Recherche nájdete od 1.8.2023 v nových priestoroch v Slnečniciach:

Zuzany Chalupovej 9
Bratislava

www.BeyondBeauty.sk
@BeyondBeauty.sk

0948 60 50 40


Kozmetické ošetrenia Biologique Recherche

So značkou Biologique Recherche pracujeme od októbra 2012 a od roku 2021 sme nositeľmi výnimočnej kategórie salón Centre Expert.

Centre Expert sú autorizované salóny kozmetickej značky Biologique Recherche, ktoré poskytujú prémiové pleťové aj telové ošetrenie výlučne s produktmi tejto francúzskej značky. Salóny tejto výberovej kategórie ponúkajú svojim klientom personalizovanú starostlivosť. Pri návšteve Centre Expert vás čaká diagnostika pleti prístrojom Skin Instant Lab ©, ktorý určí váš aktuálny stav pleti, tzv. Skin Instant ©. K umocneniu výsledku ošetrenie používajú tieto salóny jedinečný prístroj Remodeling Face®, s ktorého pomocou sa počas salónneho ošetrenia zapracovávajú produkty do pleti. Táto bio-elektroterapia remodeluje kontúry tváre a vyhladzuje vrásky, čím dosahuje okamžitého a výnimočného efektu.

Je nám cťou prinášať krásu naším klientkam práve prostredníctvom výnimočných ošetrení Biologique Recherche.

Tel.kontakt: 0948/60 50 40

Ošetrenia Biologique Recherche predstavujú úplne odlišnú filozofiu neinvazívneho prístupu k pleti, obnovy epidermis a zdravia pleti. Pri ošetreniach BR sa pleť nenaparuje a nevytláča. Zmenu pocítite už po prvej aplikácii. Produkty tvoria kvalitné kompozície a aktívne rýdze ingrediencie ktoré zodpovedajúce kvalite značky. Prípravky sú formulované tak, aby sa pri ich použití v kombinácii so špecifickými technikami, dosiahol požadovaný výsledok. Kozmetika BR je vhodná pre celoživotné použitie ako aj pre účinné riešenie akútneho problému s pleťou.

Prípravky Biologique Recherche obsahujú vysoké koncentrácie účinných aktívnych látok. Pôsobia rýchlo, do hĺbky, prirodzene a dosahujú viditeľné trvalé výsledky. Výnimočnosť a účinnosť garantujú aktívne ingrediencie, ktoré sú získavané z najkvalitnejších surovín zásadne studenými procesmi. V každom prípravku je vysoká koncentrácia 100% botanických, morských a biologických extraktov. Zachovanie pôvodnej štruktúry aktívnych látok je jedinou cestou na zaručenie ich efektivity v okamihu pôsobenia. Preto sú aktívne látky pridávané do produktov až na konci výrobného procesu. Kozmetika BR nie je parfémovaná. Zachováva si tým jedinečný účinok a eliminujú sa možné alergické reakcie. Vhodná je i pre citlivú pleť, anti-aging starostlivosť a starostlitvosť o problematickú pleť.

Aké je tajomstvo liečebných účinkov kozmetiky Biologique Recherche?

Kozmetika Biologique Recherche totiž predstavuje spojenie biológie, fyzioterapie a dermatológie každom ošetrení. V roku 1977 spojili svoje poznatky skúsený biológ, fyzioterapeutka a lekár (Yvan, Josette a Philippe Allouche) a vyvinuli produkty, ktoré sú vďaka svojej vedecko - lekárskej báze, na celom svete vyhľadávané klientmi, ktorí od kozmetiky očakávajú naozajstný účinok založený na medicínskom prístupe k pleti. Exkluzívne ošetrenie kozmetikou Biologique Recherche odstraňuje vyrážky a vyhladzuje vrásky. Pleti prinavráti zdravý vzhľad a pocit sviežosti.