Pedikúra

Pedikúra

Doprajte svojim nohám relax a starostlivosť, ktorú si zaslúžia! Vaše chodidlá profesionálne ošetrí odborníčka s dlhoročnou praxou v starostlivosti o chodidlá. V našej ponuke je klasická mokrá pedikúra, suchá pedikúra, poprípade kombinovaná pedikúra.

Mokrá pedikúra

Táto metóda sa používa už desiatky rokov. Celá procedúra začína kúpeľom nôh v teplej vode so zmäkčujúcimi prísadami, ktorý trvá približne desať minút. Potom pedikérka nohy dôkladne osuší a začne s odstraňovaním prebytočnej kože a otlakov, na čo sa používa ostrý skalpel. Nasleduje úprava nechtov - skrátenie, opilovanie, ošetrenie kožičky a prípadné zdobenie lakom. Na záver vám pedikérka ošetrí pokožku nôh špeciálnym krémom či olejom.

Suchá pedikúra


Suchá pedikúra nazývaná aj medicinálna je maximálne šetrné ošetrenie nôh, kde sa za pomoci prístroja obrusuje zrohovatená vrstva pokožky. Pedikérka nechty najskôr vydezinfikuje a potom sa venuje úprave nechtov. Obrúsi stvrdnutú kožu v ich okolí, skráti a upraví ich tvar i hrúbku a prípadne ošetrí zarastajúce nechty. V ďalšej fáze sa potom venuje odstraňovaniu stvrdnutej kože, otlakov a mozoľov s pomocou vysokorýchlostnej brúsky. Na záver pedikérka celé nohy ošetrí krémom či olejom.

Kombinovaná pedikúra

Ide o kombináciu mokrej klasickej pedikúry a suchej medicinálnej pedikúry. Ošetrenie spravidla začína kúpeľom. Pedikérka následne sama zvolí medzi skalpelom, alebo prístrojom na suchú pedikúru podľa toho čo je vhodnejšie. Nechty sa vyčistia pomocou medicínskeho prístroja a upraví sa okolie nechtu. Na záver pedikérka celé nohy ošetrí krémom či olejom.

TIP NA LETNÉ OŠETRENIE: Pri Wellness pedikúre doprajete oddych sebe aj svojim chodidlám. Pred dovolenkou nezabudnite na lakovanie nechtov špeciálnym Gél-lakom, ktorý vydrží až tri týždne bez poškodenia.

TIP NA ZIMNÉ OŠETRENIE: Vaše chodidlá zjemní a prehreje parafínový zábal nôh. Pedikérka chodidlá premasíruje a ošetrí pílíngom. Následne nanesie parafín a zabalí do froté papučiek. Po 15 minútach budú Vaše chodidlá hebké a príjemne prehriate.

Tel.kontakt: 0940/847 714 Martinka