Tvár

Lash Lift & Laminácia obočia

Súčasné trendy podporujú prirodzený vzhľad, ale čo ak vaše obočie či mihalnice nie sú dostatočne husté alebo sa vám nedarí dosiahnuť požadovaný tvar? Laminovanie obočia a Lash Lifting sú potom pre vás ako stvorené.

OXYGENEO

OxyGeneo je neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom. Bez použitia chirurgického zákroku dokáže OxyGeneo pôsobiť na pleť hĺbkovo – kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia.

LPG Liftmassage

LPG Liftmassage je unikátna technika, ktorá bez chirurgického zásahu obnovuje pevnosť pokožky tváre pomocou stimulácie fibroblastov, buniek zodpovedných za produkciu kolagénových a elastínových vláken.

Máme 12r. skúsenosti s omladením pomocou LPG Liftmasáže. Liftmassage má omnoho hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a napomáha pleti prirodzeným spôsobom obnoviť jej pevnosť.

PLW OŠETRENIA

Technológia PLW sa používa k terapii kože takmer celého tela.

Vrámci tváre vie PLW technológia poskytnúť ošetrenia na omladenie pokožky tváre a dekoltu, odstránenie nežiadúceho ochlpenia, napr. nad hornou perou alebo na brade.


Kozmetika

Doprajte svojej pleti relax a starostlivosť, po ktorej túžite. V našej ponuke nájdete výber ošetrení pre všetky typy pleti.