Tvár

OneTec

Nová RWS metóda v okamihu a natrvalo odstraňuje rôzne neestetické kozmetické vady, ktoré sa doteraz musieli riešiť často prostredníctvom agresívnych technológií.

Prístrojom sa odstraňujú rozšírené cievky, hemangiómy, kožné výrastky (fibrómy), pigmentové a starecké škvrny.

Jedinečnosťou technológie je aj epilácia sivých a svetlých chĺpkov a lifting očného okolia a pier.

Kozmetika BR

V našom salóne používame prevažne výrobky francúzkej profesionálnej kozmetiky Biologique Recherche, ktorá dodá pleti výživu potrebnú pre ideálnu regeneráciu. Sú komponované tak, aby v pleti naštartovali vlastné ozdravné procesy utlmené používaním rôznych syntetických produktov a vplyvom nezdravého životného prostredia. Produkty Biologique Recherche obsahujú prírodné zložky a tak pomáhajú dosiahnuť správnu rovnováhu pleti, obnovujú zdravé Ph, regulujú mazotvorbu a dopĺňajú potrebnú hydratáciu.

Unikátne omladzujúce techniky prinášajú okamžite viditeľné výsledky.

Liftmassage

LPG Liftmassage je unikátna technika, ktorá bez chirurgického zásahu obnovuje pevnosť pokožky tváre pomocou stimulácie fibroblastov, buniek zodpovedných za produkciu kolagénových a elastínových vláken.

Liftmassage má omnoho hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a napomáha pleti obnoviť jej pevnosť. Pôsobí na jemné tkanivá tváre a dekoltu.                           

IPL OŠETRENIA

Technológia intenzívneho pulzného svetla sa používa k terapii kože takmer celého tela.

Vrámci tváre vie IPL technológia poskytnúť ošetrenia na omladenie pokožky tváre a dekoltu, odstránenie nežiadúceho ochlpenia, ako najmä nad hornou perou alebo na brade.


Kozmetika Image


V kozmetickom salóne Vás privítajú skúsené kozmetičky. Ich šikovné ruky doprajú Vašej pleti relax a starostlivosť, po ktorej túžite. Doprajte si relaxačnú masáž, obnovujúci píling alebo skvelú hydratačnú alginátovú masku.