Dvojitá brada, dvojitý problém... 

18.02.2018

Naťahujete krk, aby ste ju skryli? Už nemusíte.. Dvojitá brada je estetickým problémom, ktorý veľa žien vôbec neobchádza. Aj keď ju často spájame s obezitou, objaviť sa môže aj u štíhlych žien. Dvojitá brada tiež často zostáva ženám, ktorým sa podarilo výraznejšie schudnúť. Sen o krásnom krku  však môže byť realitou - moderné technológie 21. storočia vám vedia pomôcť a dvojitú bradu odstrániť. Podbradok totiž nie je iba záležitosťou nazbieraných tukov, ale hlavne ochabnutej pokožky. Ak tú svoju okolo tváre nebudete spevňovať, s pribúdajúcimi rokmi sa môže poľahky stať, že zrazu klesne a vytvorí neželaný efekt druhej brady. Sčasti za to môže genetika, sčasti stárnutie a strata elasticity pokožky. V tých horších prípadoch sa dvojitá brada zmení na trojitú.

Ak je dvojitá brada spôsobená hlavne tukovými zásobami, pomôže cvičenie. Ak ale nie, prichádza najvyšší čas vyhľadať neinvazívne estetické ošetrenia.

LPG Liftmasáž zredukuje dvojitú bradu a posilní tkavino pleti, obnoví kontúry tváre, čím prinavráti mladistvejší vzhľad.

LIFTMASSAGE je unikátna technika, ktorá bez chirurgického zásahu obnovuje pevnosť pokožky tváre stimuláciou fibroblastov, buniek zodpovedných za produkciu kolagénových a elastínových vláken. Je to ošetrenie tváre a krku, pri ktorom sa v troch dimenziách stimuluje podkožné tkanivo na tvári tak, aby sa dosiahlo omladzujúcich výsledkov. Program pre redukciu dvojitej brady spevňuje pokožku pod bradou a obnovuje kontúry tváre.

Pre viditeľný a udržateľný efekt je odporúčaných 10 ošetrení v intenzívnych intervaloch (2-3x za týždeň), následne sa interval postupne znižuje na udržiavací interval raz alebo dvakrát do mesiaca podľa stavu pokožky.

Viac informácií a cenník nájdete tu