Tajomstvo prirodzenej krásy

07.02.2018

Naša pokožka sa prirodzene začne stenčovať a objavujú sa prvé známky starnutia s pribúdajúcim vekom. Dá sa proti tomu bojovať aj bez chirurgického zákroku pomocou Liftmasáže, čo je unikátna technika, ktorá obnovuje pevnosť pokožky tváre a dekoltu tým, že stimulujeme fibroblasty - bunky, ktoré zodpovedajú za produkciu kolagénu.

Pri nastavení rôzneho kmitočtu sa môžeme zacieliť na obnovu hutnosti pleti a dosiahneme tak prirodzené omladenie buniek a spevnenie jemnej pokožky. Hĺbkové pôsobenie v tkanive znova aktivuje produkciu kolagénu a elastínu a zaručí dlhotrvajúci anti-aging efekt. Liftmasáž sa môže využívať aj ako prevencia proti starnutiu pokožky.

Ako prebieha ošetrenie tváre

Po priložení patentovaných hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytmické, nepretržité mikroimpulzy. Každý kúsok pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený v troch dimenziách - ošetrenia sú zamerané na kontúry očí, krku, dekoltu a ramien. Podľa zvoleného programu vieme regulovať rýchlosť, frekvenciu a prítlak tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok.
Od prvého ošetrenia pôsobí Liftmasáž ako gymnastika tváre a každým ďalším ošetrením pomáha dosiahnuť mladší a pevnejší vzhľad pleti.

Naše klientky prijímajú túto technológiu ako súčasť svojho životného štýlu.

Viac informácií a cenník nájdete tu