Hladké podpazušie ako z reklamy

05.03.2018

Už takmer každá žena pozná technológiu IPL na odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Nevýhodou prvých prístrojov bola nižšia účinnosť svetla čo znamenalo viacej návštev salóna a kúru trvajúcu aj rok. Nehovoriac o bolestivosti ošetrenia, hlavne v intímnych partiách. Tomu je však koniec s novinkou nazývanou PLW (Pulsed Light Water). Tento prístroj je výsledkom neustáleho vývoja a inovácie.

Pomocou technológie PLW je zo svetelného spektra dokonale odfiltrované IR aj UV žiarenie. Výsledkom je vysoko bezpečné ošetrenie bez rizika vzniku hyperpigmentácií a možnosť pracovať s vyššími intenzitami, z čoho vyplýva menej ošetrení potrebných pre dosiahnutie požadovaného efektu. Skvelým bonusom tejto novej technológie je bezbolestnosť ošetrenia.

Metóda PLW je teda vhodná takmer pre každé miesto na tele. Efekt je dlhodobý a po niekoľkých opakovaniach možno dospieť do štádia, ktorému hovoríme permanentná redukcia chĺpkov. Počas ošetrenia sa dorastajúce chĺpky nesmú vytrhávať, je možné ich len holiť. Vytrhávanie totiž stimuluje obnovu chĺpku, čím znižuje účinnosť laserovej epilácie. Epilácia sa veľmi osvedčila pri zarastaní chĺpkov a je jednou z mála metód, ktorá zarastanie chĺpkov naozaj rieši a poskytuje úľavu od tohto problému.

Ošetrenie sa vykonáva špičkovým prístrojom medicínskej kvality PLW talianskej výroby.

Pomocou prístroja sa dá odstrániť:

  • Nežiadúce ochlpenie na tele a na tvári
  • Pigmentové škvrny
  • Rozšírené cievky
  • Akné

Cenník nájdete tu