Kópia z Skin Scrubber 3v1 - so vstavanou batériou bielo-zlatý

Ultrazvuková špachtla na čistenie pleti - so vstavanou batériou.

Veľmi obľúbený model za priaznivú cenu. Moderný dizajn a rozšírené funkcie ošetrenia pleti. Ultrazvukový prístroj určený na jemné a delikátne ošetrenie pleti. Využíva ultrazvukových vĺn na kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu. Moderný a efektívny spôsob bezbolestného ošetrenia pleti s okamžite viditeľnými výsledkami. Malé, prenosné zariadenie a jednoduché ovládanie. Svojou účinnosťou je vhodný ako na domáce, tak i na profesionálne použitie.Vstavaná batéria umožňuje komfortné používanie bez kábla.

Tento skin scrubber má vstavanú batériu (nabíjanie cez mikro usb).

Funkcie prístroja 3v1:

  • Čistenie pleti a peeling. Pracuje sa s navlhčenou pleťou. Ultrazvuk vytvára kmitanie, ktoré vodu z pokožky vháňa do pórov a tým póri účinne čistí. Oscilačná frekvencia ultrazvuku zbavuje pleť odumretých buniek, dochádza k vyhladeniu pokožky, odstráneniu zbytkov kozmetických prípravkov a nadbytku kožného mazu. Účinne odstraňuje čierne bodky a znižuje výskyt pigmentácie. Čistenie pleti ultrazvukom je veľmi príjemné a bezbolestné, bez naparovania a nepríjemného vytláčania. Pleť je po ošetrení jemná, viditeľne vyhladená a pokožka je pripravená pre absorpciu aktívnych zložiek kozmetických prípravkov.
  • Lifting (mikromasáž) - spevnenie a hydratácia pokožky, pri tomto programe dochádza k mikromasáži bunečných štruktúr, zlepšeniu mikrocirkulácie krvi, zrýchleniu bunečnej obnovy, výživné a hydratačné zložky kozmetických prípravkov prenikajú do hlbších vrstiev pokožky..
  • Iontoforéza - aplikácia iontov kozmetických prípravkov podľa polarity (ION +/-), S použitím iontoforézy ošetrenie umožňuje prienik aktívnych látok kladných iónov a záporných iónov kozmetických zložiek do pokožky, kedy výživné a hydratačné zložky kozmetických prípravkov prenikajú do hlbších vrstiev pokožky. Súčasne aktívna ultrazvuková funkcia zabezpečuje maximalizáciu efektivity ošetrenia.


Technické parametre:
Vstup: DC5V
Frekvencia: 24-25000 hz
Váha : cca 200g
Rozmer: 75 x 40 x 205mm

Balenie obsahuje:
1x Skin scrubber
1x nabíjací kábel USB


Záruka sa nevzťahuje na nasledujúce chyby:

  • Chyba užívateľa nedostatkom starostlivosti
  • Opravy neoprávnenými osobami
  • Použitie nevhodného adaptéra
  • Poškodenie zatečením, pádom, el.prúdom
  • Poškodenie neodbornou manipuláciou, napr. otvorením prístroja

99,00 €