Maderoterapia

Maderoterapia celého tela (terapia proti celulitíde pomocou drevených valčekov)

Zdá sa, že maderoterapia je hitom posledného roku, nie je to pravda. Táto metóda sa využíva na odstránenie celulitídy už pekných pár rokov. Lymfatická masáž vám v boji proti celulitíde tiež veľmi pomôže, no aj bojujete s hrboľatou kožou, neexistuje nič lepšie ako maderoterapia.

Pri tejto masáži drevenými valčekmi je tiež prvoradá stimulácia lymfatického systému. Výsledky sú viditeľné už po 5. procedúre, pričom môžete očakávať nielen zjemnenie prejavov celulitídy ale aj spevnie kože a odstránenie tukových zásob.

Drevené valčeky sú vlastne anatomicky tvarované prvky z prírodného materiálu v rôznych veľkostiach a s rôznymi povrchmi. Masáž sa vykonáva za pomoci masážneho oleja a trvať by mala aspoň 30 minút so zameraním sa na problematické partie.

Maderoterapiu je vhodné vykonávať až po športe, a taktiež veľmi dôležitý je aj zvýšený pitný režim.

Maderoterapia tváre (vyhladzovanie vrások pre vypnutie pokožky)

Počuli ste už o maderoterapii tváre? Zatiaľ celkom novinka, no veľmi účinná. Zameriava sa na odstránenie vrások, zmiernenie opuchov, odstránenie vačkov pod očami, rozjasnenie pleti a obnovu prirodzeného kolagénu.

Tak ako klasická maderoterapia, aj táto sa praktizuje špeciálnymi drevenými valčekmi upravenými na prácu na tvári a v oblasti dekoltu.

Dopriať si ju môžete samostatne alebo aj po klasickej maderoterapii na tele. Toto ošetrenie je vhodné vykonávať 2 až 3 krát do týždňa, pričom prvé výsledky v podobe krásnej pleti uvidíte veľmi skoro.

Na túto procedúru príďte s odlíčenou tvárou, a tiež po nej zvýšte pitný režim a pite veľa vody.

Kontakt Zuzka: 0910 159 980