Zdravie

Zdravie patrí v ľudskom živote k tomu najcennejšiemu čo máme. Koľkí z nás si ho však naozaj ceníme? Zmení sa to až v okamžiku, keď sami začneme mať zdravotné problémy. Navzdory vedomostiam, ktoré máme a technickému pokroku stále nevieme, ako zvládnuť sami seba. Rovnako nevieme ako žiť v súlade s ostatnými, s prírodou, so svetom okolo nás. Nielen stres a toxická záťaž, ktorú z veľkej časti ignorujeme, dosahuje nevídaných rozmerov a tak znečisťujeme nielen svet, ale bohužiaľ aj vlastné telá.

Je nutné si uvedomiť, že pokiaľ neprehodnotíme svoj životný štýl a nezameriame sa na prevenciu, nemáme šancu posunúť sa ďalej. Pomocou medicínskeho prístroja BICOM 2000 vieme poskytnúť širokú škálu terapii na prevenciu ako harmonizácia a detoxikácia organizmu. Tiež vieme pomôcť pri prejavení sa niektorých zdravotných problémov.

Jednou z moderných a účinných možností ako sa brániť nielen civilizačným chorobám je biorezonancia. Využívame stimuláciu organizmu frekvenčnými terapiami s cieľom dosiahnuť optimálne fungovanie imunitného systému a maximalizovať prevenciu voči degeneratívnym procesom.