Vlasy/Nechty

Kaderníctvo

Naša šikovná kaderníčka Andrea pracuje s vlasovou kozmetikou Fanola - Oro Therapy. Produkty Oro Therapy sú obohatené o 24-karátové mikroaktívne zlato, dodávajúce vlasom lesk a žiarivosť. Prípravky obsahujú tiež vzácny argánový olej, ktorý dodáva vlasom hebkosť a keratín, ktorý obnovuje štruktúru vlasov, poškodenú vplyvom tepla, mechanického namáhania či chemického ošetrenia.


Pedikúra


Doprajte svojim nohám relax a starostlivosť, ktorú si zaslúžia! Vaše chodidlá profesionálne ošetrí Martina, ktorá sa v salóne venuje starostlivosti o chodidlá.

Manikúra


Upravené ruky a zdravé nechty sú našou každodennou vizitkou. Manikúra je preto dnes už bežnou starostlivosťou o svoj imidž žien aj mužov. Okrem klasickej ponuky Vám ponúkame aj špeciálne zábaly na zjemnenie a omladenie pokožky.

Nechtový dizajn


Vizitkou každej ženy sú ruky a šperkom sú pestované nechty. Ak nám príroda nenadelila pekné a pevné nechty treba jej trochu pomôcť. Nechajte vykvitnúť krásu farieb a oživte svoje ruky kvalitnou úpravou nechtov. V našom štúdiu sa na Vás teší profesionálna nechtová dizajnérka Ivetka.