Remodeling Face Machine

Biologique Recherche Remodeling Face Machine je najmodernejší prístroj proti starnutiu, ktorý používa najmodernejšiu a vysoko účinu bio - elektroterapiu k dosiahnutiu okamžitých viditeľných účinkov kozmetického ošetrenia. Pomocou kombinácie prúdov tvaruje štruktúru tváre. Toto ošetrenie vzdorujúce veku sa zameriava na tvár, dekolt a krk, aby obnovilo pružnosť, stimulovalo krvný obeh a znovu tvarovalo štruktúru tváre. Výsledky sú viditeľné okamžite už po prvom ošetrení.

Ako to funguje 

Tvárový prístroj Biologique Recherche Remodeling Face Machine stimuluje bunky, dvíha svaly a tvaruje kontúry tváre. V kombinácii s cielenými masážnymi technikami tvaruje, spevňuje a aktivuje hlbšie regeneračné procesy a zvyšuje účinky kozmeticých produktov - pokožka sa obnovuje, viditeľne tonizuje a zdvíha.

Kombinácia troch prúdov (galvanický, nízky až stredný a vysoko frekvenčný) formuje štruktúru tváre zdvíhaním povrchového a hlbokého tkaniva súčasným pôsobením prúdov.

Galvanický prúd zvyšuje absorpciu aktívnych zložiek v sérach a produktoch, ktoré nanášame na vašu tvár. Nízko až strednofrekvenčné prúdy tónujú a tvarujú vašu tvár.
Elektroporácia, vysokofrekvenčný impulzný prúd, robí hornú vrstvu pokožky priepustnejšou, aby účinné látky použité vo vašej procedúre lepšie migrovali do buniek pokožky.

Tieto tri prúdy je možné použiť buď samostatne, alebo v kombinácii, ktoré ponúkajú širokú škálu individuálnych ošetrení pre každý typ pleti. Presné nastavenie týchto parametrov umožňuje aktivovať proces remodelovania v pokožke aj vo svaloch.

Vďaka týmto súčasným prúdom je vaša pokožka regenerovaná a omladená.

Odporúčaná kúra Remodeling Face pozostáva zo šiestich týždenných procedúr, po ktorých nasleduje údržba raz mesačne. Dlhodobými výhodami sú napnuté svaly tváre, širšie a oddýchnuté oči, výraznejšie lícne kosti, redukovaný výskyt vrások, výraznejšia kontúra tváre a pevnejšia a mladšia pokožka.

Výsledky

Menej výrazné vrásky
Jasnejšie definovaná kontúra tváre V
ýraznejšie lícne kosti
Osviežená a regenerovaná pokožka
Širšie vyzerajúce oči
A viac...

Pre koho je určený

Ošetrenie Remodeling Face Machine vždy odporúčame každému, kto má pred sebou veľkú udalosť a potrebuje vyzerať čo najlepšie! Je veľmi populárny medzi celebritami pred udalosťami na červenom koberci a nevestami pred svadobným dňom ale aj medzi všetkými zákazníčkami, ktoré pociťujú známky stárnutia, majú pocit unavenej a nevýraznej pleti a chcú si udržať mladú a zdravú pokožku! Výrazné zlepšenie a intenzívnejšie ošetrenie poskytuje dokonca aj pleti s akné.

Naplánujte si svoje ošetrenie s Remodeling Face Machine ešte dnes!