Manikúra

Manikúra

Krásne ruky a nechty sú v dnešnej dobe samozrejmosťou, najmä ak ide o nás ženy. K tomu, aby boli správne pestované je potrebná pravidelná profesionálna starostlivosť, ktorá vyrieši Vaše problémy so suchými, krehkými a lámavými nechtami.

Ponúkame špeciálne ošetrenia:

Japonská manikúra
Na nechty sa nanáša špeciálna ošetrujúca pasta, ktorá je dôležitá pre metabolizmus nechtového lôžka. Lesk a elasticitu dodá v ďalšom kroku leštiaci prášok, ktorý obsahuje parafínový a včelí vosk. Obe vrstvy súčasne pôsobia ako ochrana pre necht.

Parafínový zábal na ruky **TIP NA ZIMNÉ OŠETRENIE**
Parafínový zábal je pre Vaše ruky tým pravým riešením, ak chcete predísť suchej, či popraskanej pokožke na Vašich rukách. Ide o lokálnu termoterapiu, pri ktorej sa používa biely parafín zmiešaný s parafínovým olejom. Táto procedúra Vašu pokožku na rukách nielen ošetrí, ale aj omladí.Manikérka ruky premasíruje a ošetrí pílingom. Následne nanesie parafín a zabalí do froté rukavíc. Po 15 minútach budú Vaše ruky hebké a príjemne prehriate.

Anti-Aging ošetrenie pre ruky - Wellness manikúra
Klasická manikúra obohatená o zvláčňujúci peeling, ktorý pokožku zjemní a vyhladí. Pocit výnimočnosti dodá Vašim rukám krátka wellness masáž rúk a predlaktia.