Legíny Farmacell

Legíny proti celulitíde

Trápite sa pre nepeknú pokožku a nevzhľandé hrbolky v problémových partiách? Legíny Farmacell sú cielene zamerané na formovanie postavy a riešenie prejavov celulitídy. Sú vhodné na každodenné nosenie a na šport. Rôzne modely dostupné v bielej, čiernej a telovej farbe v štyroch rôznych vyhotoveniach.

Legíny a tričká značky Farmacell sú výrobky z jemného mikrovlákna so špeciálne navrhnutou textúrou, napomáhajúce v boji proti nedokonalostiam spôsobeným celulitídou. Jemná mikromasáž podporuje krvný obeh a napomáha k odstráneniu nadbytočných podkožných tukových ložísk a toxínov. Redukujú neestetické prejavy celulitídy, formujú bruško, zadoček a stehná. Dlhodobým nosením sú viditeľné straty na objeme v oblasti stehien, brucha a pásu a redukcia hrbolčekov. Oblečenie Farmacell je určené na denné nosenie a šport. Všetky produkty sú klinicky testované a certifikované európskou certifikáciou (CE).

Legíny proti celulitíde si môžete objednať mailom, telefonicky alebo cez náš eshop. Legíny sú dostupné v čiernej, bielej a telovej farbe. Pri výbere správnej veľkosti Vám pomôže veľkostná tabuľka vyššie. Ak máte pochybnosti, príďte si legíny vyskúšať alebo využite možnosť výmeny tovaru za inú veľkosť alebo model.