Legíny Farmacell

Legíny proti celulitíde

Trápite sa pre nepeknú pokožku a nevzhľandé hrbolky v problémových partiách? Legíny Farmacell sú cielene zamerané na formovanie postavy a riešenie prejavov celulitídy. Sú vhodné na každodenné nosenie a na šport. Rôzne modely dostupné v bielej, čiernej a telovej farbe v štyroch rôznych vyhotoveniach.

Legíny a tričká značky Farmacell sú výrobky z jemného mikrovlákna so špeciálne navrhnutou textúrou, napomáhajúce v boji proti nedokonalostiam spôsobeným celulitídou. Jemná mikromasáž podporuje krvný obeh a napomáha k odstráneniu nadbytočných podkožných tukových ložísk a toxínov. Redukujú neestetické prejavy celulitídy, formujú bruško, zadoček a stehná. Dlhodobým nosením sú viditeľné straty na objeme v oblasti stehien, brucha a pásu a redukcia hrbolčekov. Oblečenie Farmacell je určené na denné nosenie a šport. Všetky produkty sú klinicky testované a certifikované európskou certifikáciou (CE).

Legíny proti celulitíde si môžete objednať mailom, telefonicky alebo cez náš eshop. Legíny sú dostupné v čiernej, bielej a telovej farbe. Pri výbere správnej veľkosti Vám pomôže veľkostná tabuľka vyššie. Ak máte pochybnosti, príďte si legíny vyskúšať alebo využite možnosť výmeny tovaru za inú veľkosť alebo model.

LÍNIA MASSAGE

Od Mini shortiek až po tričká s dlhým rukávom sa táto línia vyznačuje zdvihnutými bodmi obklopenými hladkými plochami, vytvára jemnú ale účinnú masáž, kde pri pohybe tela, pomáha bojovať proti nedokonalostiam spôsobených celulitídou. Nosenie je pohodlné, neobmedzuje v pohybe, zachováva vysokú flexibilitu.

LÍNIA SHAPE

Línia Shape je zameraná na tvarovanie línií tela. Pod oblečením sú neviditeľné a výborne tvarujú postavu. Tkanina je pretkaná gumičkami s odstupňovanou kompresiou, ktoré modelujú telo, t.j. push up prsníkov a zadku, zmenšenie a stiahnutie stehien, bruška a bokov. Všetky výrobky sa ľahko čistia bez toho, aby tkanina povolila, sú pohodlné, bez švov, pružné a ľahké.

LÍNIA MASSAGE & SHAPE

Kombinuje línie MASÁŽ a SHAPE, pomáha v boji proti celulitíde, zároveň tvaruje a modeluje telo.

MATERIÁL

  • MICROFIBRA

( mikrovlákno ) priedušné, udržuje telesné teplo, mäkké, ľahké, elastické, patrí k lídrom FarmaCell.

  • MILK

vyrobené z mliečnej priadze. Masíruje, zvláčňuje a hydratuje. Toto nové revolučné vlákno pochádza z mliečnych proteínov a prostredníctvom aminokyslých zložiek stabilne dodáva pokožke výživu, jemnosť a poskytuje väčšiu hydratáciu. Výsledkom je jemná a hladká pokožka.

  • SILVER

pretkané čistým striebrom, eliminuje tvorbu zápachu spôsobeného baktériami /sú antibakteriálne/ vysoko hygienické, reguluje telesnú teplotu, studenšiu v lete, teplejšiu v zime, vďaka ich vodivosti odvádzajú nadbytočné teplo z tela von a naopak. Znižuje elektrostatické výboje, zabraňuje vytváraniu baktérií a plesní, neutralizuje amoniak a denaturalizované bielkoviny, ktoré spôsobujú zápach. 100% bezpečné, netoxické, neobsahuje žiadne chemikálie.

  • COTTON

( bavlna ) elastický materiál z bavlny, mäkký, hygienický a priedušný. Pot je odvádzaný od pokožky smerom von vďaka polyesterovému vláknu. Je pohodlný, neškriabe a neotláča.