Čítajme deťom...

06.02.2018


Odborníci sa zhodujú na tom, že nikdy nie je priskoro na to, aby sme začali dieťaťu čítať knižky. Zvlášť deťom v ranom detstve pomáha čítanie budovať slovnú zásobu a tým zlepšuje ich komunikačné schopnosti ako aj stimuluje predstavivosť. Prostredníctvom čítania deti získavajú mnoho informácií o svete a učia sa pasívnej sociálnej interakcií a teda naberajú skúsenosti ako sa správať prostredníctvom postáv. Okrem toho deťom pomáhame čítaním budovať pamäť. Všetky tieto fakty hovoria len jedno: ČÍTAJME DEŤOM!

Preto sme sa rozhodli pripraviť pre Vás a vaše detičky NOVINKU v našom e-shope v podobe detských knížiek od skvelej slovenskej autorky Zuzany Boďovej. Je to autorka detských kníh, ktorá rada vymýšľa príbehy už od útleho detstva. Jej príbehy sú vtipné, hravé, ale i poučné. Jej knižky sú vhodné nielen pre maminy ktoré čítaju svojim detičkám ale aj pre prvočitateľov. Vďaka jednoduchému štýlu zvládnu tieto knižky prelúskať aj čitatelia začiatočníci. Pri čítaní jej knižiek sa môžete tešiť na vydarené krátke príbehy, ktoré sú ideálne na večerné čítanie pred spaním.

Veľmi nás teší, že máme na slovenskú kvalitných umelcov, spisovateľov a bude pre nás potešením ich podporiť predajom a sprostredkovať vám ich tvorbu...