Ako na červené žilky

08.02.2018

Kuperóza, alebo inak povedané strašiak, ktorý znižuje sebavedomie žien. Je to jav na pleti, ktorý sa prejavuje rozšírenými žilkami na nose, čele alebo aj v oblasti dekoltu.

Vzniká hlavne v dôsledku straty elasticity ciev, čo býva typické hlavne pri citlivej a suchej pleti, avšak ani dámy s mastnou pleťou sa jej nemusia vyhnúť. Veľkú rolu zohráva aj genetika, voči ktorej sme my síce bezmocné, avšak techonogický pokrok nie.

Kozmetický prístroj ONETEC je technologická novinka nemeckej spoločnosti Premium Aesthetic a poskytuje veľmi efektívne riešenie pre rôzne kožné problémy ale najmä na rozšírené cievky. Odstrániť sa dajú tiež drobné kožné výrastky (fibrómy), hemangiómy a doplnkom je tiež vyhladenie vrások v okolí očí a úst.

Objavili sa vám na tvári červené žilky?

Korektor či make-up môže byt vaším každodenným záchrancom, avšak máme pre vás lepšie riešenie. Vyriešte svoje neestetické problémy raz a navždy pomocou revolučnej novinky u nás v salóne, kde vás čaká nielen príjemné prostredie, ale aj certifikovaný personál.

Chcete vedieť ako presne to funguje?

Princípom ošetrenia je transformácia špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzov na teplo, vďaka čomu sú výsledky viditeľné hneď po ošetrení. Teplo cievku zataví a tá sa následne vstrebe. Zákrok sa vykonáva bez potreby anestézie, avšak pri ošetrení klientka vníma štipkanie.

Po ošetrení môže dôjsť k jemnému začervenaniu, prípadne pri hrubších cievkach alebo citlivej pokožke môže vzniknúť malá chrastička, ktorá však po pár dňoch zmizne. Preto je potrebné sa aspoň 4 týždne po ošetrení nevystavovať slnečnému žiareniu a je potrebné používať ochranný faktor SPF 50+. Tiež je potrebné vyhýbať sa saune, horúcim kúpeľom. Najvhodnejšími obdobiami na zákrok sú jeseň a zima.

Viac ifnormácii a cenník nájdete tu