Kozmetika

Čo je dermokozmetika?

Dermokozmetické prípravky rešpektujú fyziológiu ľudskej pokožky a ich použitie je v súlade s dermatologickými zásadami voľby jednotlivých typov kozmetických prípravkov. Dermokozmetika SynCare ponúka prípravky pre ošetrenie všetkých typov pleti a obzvlášť sa zameriava na suchú citlivú pleť, na pleť s akné, zrelú pleť a pleť s vrodenými alebo získanými defektami (ekzémy, rosacea, hyperpigmentácia a starnutie pleti).

Čo je biokozmetika (CPK)?

SynCare je profesionálnou dermokozmetikou s CPK certifikátom BIOKOZMETIKY od 1.11.2007. CPK znamená ´Certifikovaná Přírodní Kosmetika´. Obdrží ju kozmetická firma, ktorá úspešne prejde nezávislou certifikáciou. U certifikovaných prípravkov nájdete v katalógu príslušnú značku CPK. CPK certifikát na kozmetickom výrobku zaručuje, že suroviny sú výhradne rastlinného pôvodu (s výnimkou včelieho vosku), suroviny neboli pestované pomocou GMO (Geneticky Modifikované Organizmy), kozmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a farbivá, PEG emulgátory, silikóny, umelé oleje a parafín, skladovanie BIO surovín, výroba a predaj kozmetiky CPK je dozorovaný nezávislým inšpekčným orgánom.

Okrem štandardných ošetrení v ponuke nájdete i špecializované ošetrenia:

  • na problematickú pleť s akné
  • citlivú pleť
  • rozšírené cievky
  • anti-aging ošetrenie
  • chemický píling
  • mezoterapiu

Tel.kontakt: 0905 479 863 Sabína

Kozmetika Larens

Zakladnymi zlozkami kozmeceutik Larens su: Biopeptide Complex - kokteil prirodnych peptidov rybieho kloagenu ziskavanych patentovanou metodou a Lipoaomal Collagen Complex, unikatne peptidy rybieho klagenu zapuzdrene do lipozomov. Ich ucinky synergicky doplnaju ostatne aktive zlozky : BIO-placenta, Phytodermina Lifting, SYN-AKE, Hydromanil, koloidne striebro, Lipout, lipozomalna kyselina hyaluronova, GLA Complex, oleje, rastlinne extrakty a ine.

Kozmeceutika Larens predstavuju ucinny a zaroven neinvazivny a bezpecny sposob ako dosiahnut mlady a zdravy vzhlad.