Kaderníctvo

Kaderníctvo

V našom salóne Vás ostrihá talentovaná kaderníčka Andrea. Kadernícke služby poskytuje v tej najvyššej kvalite. Slušivý strih vykúzli nie len ženám, ale aj pánom a deťom. Andrea si dá záležať, aby ste odchádzali spokojné a vracali sa s presvedčením, že pre svoje vlasy a svoj vzhľad robíte maximum.

Andrea pracuje s vlasovou kozmetikou Fanola - Oro Therapy. Produkty Oro Therapy sú obohatené o 24-karátové mikroaktívne zlato dodávajúce vlasom lesk a žiarivosť. Prípravky obsahujú tiež vzácny argánový olej, ktorý dodáva vlasom hebkosť a keratín, ktorý obnovuje štruktúru vlasov, poškodenú vplyvom tepla, mechanického namáhania či chemického ošetrenia.

V salóne poskytujeme aj regeneračné ošetrenia pre Vaše vlasy. Split-Ender jemne vlasy zbaví polámaných končekov, a to bez toho, aby ste museli svoje vlasy skracovať. Brazílsky keratín vlasy regeneruje a vyrovnáva kučeravé a nepoddajné vlasy, ktoré sú po ošetrení hladké a žiarivé. Pre suché a poškodené vlasy máme v ponuke ošetrenie vlasov ultrazvukovou žehličkou s infračerveným žiarením.