Fluid 

Fluid na rast mihalníc a obočia

Nie ste spokojná s dlžkou svojich mihalníc? Máte nepekné holé miesta v obočí? HAIRPLUS je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa vám predĺžia, sú hrubšie a hustejšie. HAIRPLUS vám môže pomôct pri dosiahnutí ich maximálnej prirodzenej dlžky, hustoty a hrúbky.

Ako dlho vydrží HAIRPLUS.

Jedna flaštička prípravku HAIRPLUS s 3 ml stačí na desať až dvanásťtýždnové použitie. Postačuje tak na viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc. Používanie viackrát denne nevedie k žiadnemu dalšiemu zvýšeniu rastu. Odporúčaná aplikácia jedenkrát denne postačuje.

Spôsob fungovania

Hlavná účinná látka prípravku HAIRPLUS je molekula, ktorá priamo podporuje rast vašich mihalníc a obočia. HAIRPLUS stimuluje práceschopnost vlasových folikulov a podnecuje ich prirodzený rastový potenciál. Biopeptidy v prípravku HAIRPLUS posilňujú vlasovú štruktúru mihalníc a obočia a redukujú vypadávanie vláskov a chĺpkov. Vďaka vitamínom A, C a E je pokožka okolo vašich mihalníc a obočia vyživovaná a chránená pred škodlivými vplyvmi okolia. Ženšenový extrakt obsiahnutý v prípravku HAIRPLUS podporuje prekrvenie vlasových folikulov a okolitej pokožky. Ďalej je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vlasových folikulov sa dá maximalizovať. Pantenol, kvetinové a ovocné výtažky sú ďalšie obsahové zložky prípravku HAIRPLUS, ktoré vlasové folikuly oživujú, robia mihalnice a obočie hebkými a upokujujú pokožku.