Diagnostika pleti

Analýza konkrétnych potrieb vašej pokožky.

Pred ošetrením vykoná kozmetička Biologique Recherche dôkladnú dermokozmetickú diagnostiku s cieľom presne určiť váš Skin Instant ©. Táto diagnóza sa vykonáva pomocou prístroja Skin Instant © Lab a zahŕňa vizuálnu analýzu, dotazník a vykonávanie meraní, aby bolo možné navrhnúť protokol ošetrenia, ktorý presne zodpovedá vašim potrebám.

Ako sa pripraviť na diagnostiku pleti prístrojom Biologique Recherche?

Na diagnostiku prichádzajte nenalíčená a bez použitia kozmetických produktov. Pleť by mala byť čistá a odlíčená aspoň 2-3 hodiny pred samotným meraním.

Skin Instant® Lab sa skladá z piatich sond pripojených k počítaču vybavenému diagnostickým a analytickým softvérom špeciálne vyvinutým spoločnosťou Biologique Recherche. Sondy sa používajú na zhromažďovanie meraní na stanovenie:

- Hydratácia - Obsah vlhkosti meraný korneometriou (hydratácia pokožky). - strata vody známa tiež ako transepidermálna strata vody (TEWL), ktorá definuje účinnosť lipidovej bariéry.

- Elasticita pokožky - je schopnosť pokožky získať späť svoj pôvodný tvar po stlačení, merané kutometriou. 

- Pigmentácie - Kožný melanínový index, meranie "absorpcie" svetla na sledovanie zmien pigmentácie pokožky.

- Obsah kožného mazu - meraný fotometriou udáva mieru premastenia pokožky v jednotlivých zónach.

Na základe objektívnych hodnôt meraní Skin Instant® Lab ponúkne softvér prepojený s databázou Biologique Recherche výber produktov a ošetrení dokonale prispôsobených pokožke každého klienta. Vytvorí sa osobný dermokozmetický súbor obsahujúci všetky údaje, výsledky meraní a odporúčania týkajúce sa produktu a liečby.

Údaje je možné uchovávať v personalizovanej histórii, pričom sa budú monitorovať zmeny v koži v priebehu času, aby bolo možné dynamicky upravovať odporúčania tak, aby sa vytvoril objektívny dlhodobý program starostlivosti. Diagnostika je súčasťou počiatočnej starostlivosti. Bude k dispozícii aj zákazníkom, ktorí si chcú zakúpiť produkty na domácu starostlivosť (môžu sa na ne vzťahovať všeobecné podmienky viď cenník BR).

Ak si chcete rezervovať termín teraz, kontaktujte nás!

Ako sa pripraviť na diagnostiku pleti prístrojom Biologique Recherche?

Na diagnostiku prichádzajte nenalíčená a bez použitia kozmetických produktov. Pleť by mala byť čistá a odlíčená aspoň 2-3 hodiny pred samotným meraním.