Brazílska depilácia

BRAZÍLSKA DEPILÁCIA CUKROVOU PASTOU

Ide o odstraňovanie chĺpkov v intímnych oblastiach tela, tj. v oblasti genitálií. Pokiaľ začnete s takýmto typom depilácie napr. v zime, do leta je telo tak prispôsobené, že ochlpenie je úplne oslabené a vyrednuté.

Medzi najväčšie výhody patrí, že je to pre pokožku aj v týchto jemných oblastiach menej stresujúci proces ako klasická depilácia telplým voskom. Takáto forma depilácie je menej bolestivá, pretože chĺpky sa odstraňujú v smere ich prirodzeného rastu. Vďaka výživnym látkam obsiahnutých v cukrovej paste je depilácia šetrná k Vašej pokožke, začervenanie minimálne, resp. ustúpi do 2-3 hodín po depilácii.

Na rozdiel od depilačných krémov, či holenia pomocou žiletky, sa procedúra nemusí opakovať tak často. Dobrou správou je, že hladučká pokožka vám vydrží aspoň dva-tri týždne, niektorým ženám vyše mesiaca. Všetko závisí od typu, hrúbky a farby chĺpkov ako aj od typu pokožky. Navyše nemusíte bojovať s nepríjemnými vyrážkami, zarastenými chĺpkami a tzv. tukovými "sopkami".

Ženy s nadmerným ochlpením uvítajú tento spôsob, pretože pravidelnou aplikáciou cukrovej pasty ochlpenie vyredne a chĺpky zjemnejú.