Telové ošetrenia Biologique Recherche

        Doprajte si jedinečnú starostlivosť Biologique Recherche. Mimoriadne ošetrenia, na ktoré prisahajú mnohé celebrity sú ako hlboké nadýchnutie pre Vaše telo. Obnovia Vašu pokožku a zrelaxujú Vašu myseľ.

Pri všetkých ošetreniach sa používa kombinácia masážnych techník a originálnych produktov Biologique Recherche.

Špeciálne masážne techniky v súčinnosti s personalizovanou kombináciou produktov Biologique Recherche prispievajú k odbúravaniu tukových usadenín, celulitídy a zníženiu zadržiavania vody.

Produkty Biologique Recherche sa vyznačujú vysokou koncentráciou rastlinných, biomorských a organických účinných látok, vďaka tomu sú výsledky okamžité a dlhodobé. Pokožka je viditeľne hydratovaná a obnovená, Vaše telo a zmysly zregenerované a uvoľnené. 

Kto pozná účinnosť kozmetiky Biologique Recherche, si tieto ošetrenia zamiluje.

Spoznajte nové telové ošetrenia Biologique Recherche - vytlačte si kupón na uvítaciu ponuku na Vaše prvé ošetrenie BR Body:

P50 New Skin

Exfoliačné a regeneračné ošetrenie. Zanecháva vašu pokožku jemnejšiu, rovnomernejšiu a hydratovanú.

P50 & Relax

Exfoliačné a regeneračné ošetrenie P50 v kombinácii s relaxačnou masážou tela.

Body Lift

Spevňujúce a tonizujúce anti-agingové ošetrenie, ktoré vám zanechá vynovenú textúru pokožky a upravené kontúry tela.

Slimming Booster

Zoštíhľujúce ošetrenie zamerané na problematické partie a celulitídu.

Detox & Oxygenating Algae (pripravujeme)

Energizujúca masáž a zábal z morských rias. Čistiace a detoxikačné ošetrenie. Pomáha odstraňovať toxíny, zlepšuje mikrocirkuláciu a prečisťuje pokožku.

Light Legs

Úľava pre 'ťažké nohy'. Zlepšite krvný obeh, odľahčite a osviežte svoje unavené nohy.
Ošetrenie stimuluje krvný obeh, lymfodrenáž nôh a pomáha nohám, aby sa cítili ľahšie.

Ošetrenie na mieru

Masážne ošetrenie šité na mieru potrieb Vašej pokožky a tela Vám zaručí obnovenie rovnováhy a pohody. Uvoľnite napätie a znížte únavu svalov.

Ako často a koľkokrát sa chodí na ošetrenie ?

  • Ošetrenie je možné absolvovať celoročne
  • Relaxačné ošetrenie si doprajte kedykoľvek si Vaše telo potrebuje oddýchnuť a pokožka nabrať svieži vzhľad. Pravidelná starostlivosť prináša benefity obnovenej, žiarivej a zdravej pokožky
  • Ošetrenia na zoštíhlenie, spevnenie pokožky, detox a celulitídu odporúčame absolvovať v kúre 6-8 ošetrení v intenzívnych intervaloch (1-2x za týždeň)
  • Už po 1 ošetrení si všimnete zmeny v kvalite pokožky
  • Udržiavacia fáza - dosiahnuté výsledky si udržíte následnými ošetreniami, podľa stavu pokožky odporúčame udržiavacie ošetrenia raz alebo dvakrát za mesiac
Kontraindikácie:  poškodená alebo zapálená pokožka, spálená pokožka od slnenia alebo popálenia, otvorené rany a zranenia, chrasty, jazvy do 6 mesiacov, plesňové ochorenia na koži, srdcová nedostatočnosť, antibiotiká, vysoký krvný tlak, horúčka, zápalové procesy v tele, kŕčové žily, žilový zánet, tehotenstvo, šestonedelie, aktívny herpes, kožný melanóm, kožné ochorenie, ekzém, po očkovaní, rakovina, chemoterapia

   Tel.kontakt: 0948/60 50 40